Port w STRANDZIE

Nasza flota czarterowa stacjonuje w nowoczesnym centrum wypoczynkowym “STRANDA” położonym nad zatoką Tracz Jeziora Kisajno, w odległości 1 km od centrum Giżycka. Atuty naszego ośrodka to duża przestrzeń(3,5 ha oraz 390 m linii brzegowej), dogodna lokalizacja oraz nowoczesna infrastruktura. STRANDA to wyjątkowe miejsce do wypoczynku oraz znakomity punkt wypadowy do poznawania piękna Mazur.

Port

Nasi czarterujący mogą korzystać z bezpłatnego miejsca dla jachtu, podłączenia do prądu oraz sanitariatów! W odległości około 2km znajdują się 2 stacje paliwowe dla jachtów.

Tawerna

W samym sercu naszej stanicy znajduje się tawerna z 60 miejscami wewnątrz oraz tarasem o powierzchni 900m2 (z czego 200m2 jest zadaszone) dla 240 gości. Widok rozpościerający się z tarasu jest odpowiednią oprawą dla dań serwowanych przez naszą kuchnię. Specjalizujemy się w daniach z grilla, inspiracje czerpiemy także z tradycyjnej kuchni norweskiej. W sezonie letnim tawerna czynna jest od godziny 8.00 do 24.00

Parking

Dla gości zmotoryzowanych przygotowaliśmy 100 miejsc parkingowych. Opłata za parking wynosi 15zł/dobę

Place zabaw

Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw przeznaczony dla dzieci w wieku 3 – 15 lat. Nieco starszych zapraszamy na nasze boisko do koszykówki i siatkówki. W tawernie znajdują się 2 stoły bilardowe. Na tarasie zainstalowaliśmy gry zręcznościowe: piłkarzyki i cymbergaj.

Szanty i Rozrywki

Zapraszamy na wieczory z szantami! W Lipcu i Sierpniu w piątkowe i sobotnie wieczory zabawa w naszej Tawernie odbywa się przy muzyce na żywo. STRANDA przystosowana jest do goszczenia osób niepełnosprawnych. Życzymy miłego wypoczynku.

Lokalizacja portu